ERZİN'DE KURTULUŞ KUPASI HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI İPTAL EDİLDİ

Erzin ilçesinin ''Düşman İşgali'nden Kurtuluşu'' anısına gerçekleştirilen ''Kurtuluş Kupası Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası'' sağlık görevlisi gelmediği için iptal edildi.
ERZİN'DE KURTULUŞ KUPASI HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI İPTAL EDİLDİ
 Erzin Gençlik ve Spor Müdürü Tahir Tatar, yaptığı açıklamada, Hürriyet Mahallesi Onur Halı sahada dün başlayan turnuvaya 16 takımın katıldığını söyledi.
     İlk gün sağlık görevlisinin geldiğini, ikinci gün gelmeyince sağlık sorunları yaşandığını ifade eden Tatar, şunları kaydetti:
     ''Maçlar tüm takımların yöneticileriyle yaptığımız toplantının ardından başladı. Bugün yaptığımız maçta, İstiklal Mahallesi ile Eseli Mahallesi arasında gerçekleştirilen karşılaşmada, Eseli Mahallesi'nden Yaşar Kargaoğlu'nun (22) rakibiyle girdiği ikili mücadele kafasından darbe alınca, ağzı kilitlendi, dili boğazına kaçtı ve gözleri kaydı. Hakem maçı durdurdu. Sağlık görevlisi olmayınca maçı tatil etti. Genç oyuncu çağrılan 112 Acil Servis Ambulansı ile Osmaniye Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Komite olarak böyle bir riski göze alamadık ve turnuvayı iptal ettiğimizi duyurduk.''