ESKİ HATAYSPOR TEKNİK SORUMLUSU TOKATLI: -''ŞİMDİYE KADAR HİÇBİR KULÜPTE SEZON İÇİNDE GÖREVİME SON VERİLMEDİ. BUNU HAZMEDEMİYORUM''

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor'da dün görevine sen verilen teknik sorumlu Semih Tokatlı, buna çok üzüldüğünü söyledi.
ESKİ HATAYSPOR TEKNİK SORUMLUSU TOKATLI: -''ŞİMDİYE KADAR HİÇBİR KULÜPTE SEZON İÇİNDE GÖREVİME SON VERİLMEDİ. BUNU HAZMEDEMİYORUM''
Tokatlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde 3 resmi maç yaptıklarını, deplasmanda 72 Batmanspor'u 2-0 yendiklerini, Lüleburgazspor ile Bursa Nilüferspor'a 1-0'lık sonuçlarla yenildiklerini kaydetti.
     Profesyonel futbolda yönetici ve taraftarların her maçtan galibiyet beklediklerini, bu konuda sabır gösterilmediğini öne süren Tokatlı, şöyle devam etti:
     ''Deplasmanda Bursa Nilüferspor maçında iyi oynamamıza rağmen, kendi kalemize gol atarak sahadan 1-0 yenik ayrıldık. Elbette bu sonuca çok üzüldük.
     Dün yönetim kurulu beklenmedik bir şekilde görevime son verdi. Halbuki başkan Hikmet Çinçin ve yönetim kurulu üyeleri ile ilişkilerim her zaman iyi olduğu gibi, sürekli bana destek de oluyorlardı.
     10 yılı aşkın süredir değişik kulüplerde antrenörlük yapmaktayım. Şimdiye kadar hiçbir kulüpte sezon içinde görevime son verilmedi. Bunu hazmedemiyorum. İyi bir takımımız var. Sezon sonunda bu takımın ligi iyi bir yerde bitireceğine inanıyorum.''
     Tokatlı, Hatay'da ilk kez görev yaptığını, 2 dönemlik antrenörlüğü sırasında iyi anıları bulunduğunu ve dostluklar edindiğini belirterek herkese teşekkür etti.