FUTBOL: HAZIRLIK MAÇI

-TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR: 4 - YENİ İSKENDERUNSPOR: 1
FUTBOL: HAZIRLIK MAÇI
 Devre arası kampını Antalya'da sürdüren Bank Asya 1. Lig ekiplerinden TKİ Tavşanlı Linyitspor, hazırlık maçında Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Yeni İskenderunspor'u 4-1 yendi.
     Belek ilçesindeki Arcadia Otel'in sahasında oynanan karşılaşmaya TKİ Tavşanlı Linyitspor, Oğuz, Tanju, Cemil, İsmail Dinler, Taner, Onur, Soner, Milan, Abdi, Mehmet Besler, Mehmet Akyüz, Yeni İskenderunspor ise Ali, Başaran, İsmail, Onur, Şahin, Arafat, Nureddin, Hakan, Ali Kurt, Selahattin, Ali Yıldırım ilk onbirleriyle başladı.
     TKİ Tavşanlı Linyitspor'un gollerini 30. ve 70. dakikalarda Abdi, 60. dakikada Milan, 80. dakikada Ercan, Yeni İskenderunspor'un golünü ise 62. dakikada TKİ Tavşanlı Linyitsporlu Tanju kendi kalesine attı.
     Antalya'daki kampını sabah ve akşam olmak üzere günde çift idmanla sürdüren TKİ Tavşanlı Linyitspor, bir hazırlık maçı daha yapıp hafta sonunda Tavşanlı'ya dönecek ve ikinci yarının ilk haftasında 24 Ocakta oynayacağı Altay maçının hazırlıklarına başlayacak.
FUTBOL: HAZIRLIK MAÇI haberi 13 Ocak 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  14975 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle