FUTBOL TURNUVASI KÖRFEZ GRUBU'NDA HEYECAN BAŞLADI‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin(HBB) organizesinde Hatay’ın Anavatana katılışının 77. yıldönümü kapsamında düzenlenen ve gelenekselleşerek bu yıl 32.’si gerçekleşecek olan Erhan Aksay Futbol Turnuvası'nda Körfez Grubu müsabakaları 9 Mayıs Pazartesi günü oynanan açılış maçı ile start aldı. İskenderun, Arsuz, Belen, Payas, Dörtyol ve Erzin ilçelerinden turnuvaya katılım gösteren toplamda 8 takımdan oluşan iki grubun mücadele ettiği Körfez Grubu maçları, İskenderun Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü dış sahasında oynanıyor.
FUTBOL TURNUVASI KÖRFEZ GRUBU'NDA HEYECAN BAŞLADI‏
 Pazartesi ve Salı günlerinde oynanmak üzere programlanan müsabakaların açılış maçında HBB İskenderun ve Palmiye Hastanesi takımları karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen müsabakada HBB İskenderun Takımı, rakibi Palmiye Hastanesi'ne 5- 4’lük üstünlük sağlayarak ilk maçı galibiyetle noktaladı.Hatay'ın sportif yaşantısına farklı bir renk katan ve belli bir yaş üstü kişilerin spor yapmasına vesile olan Erhan Aksay Futbol Turnuvası, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın spora ve sporcuya verdiği değerin somut örneklerinden biri olması itibariyle büyük ilgi ve takdir topluyor.
FUTBOL TURNUVASI KÖRFEZ GRUBU'NDA HEYECAN BAŞLADI‏ haberi 10 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine  adına Hatay İskenderun muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  3510 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle