GENÇLERDE ANTAKYA GENÇLİK FIRTINASI

Kaan Temizlik Antakya Gençlik altyapı takımları başarıdan başarıya koşmaya devam ederken U-17 takımı 8-0, U-15 takımı 15-1 galip geldi ARA BAŞLIK
GENÇLERDE ANTAKYA GENÇLİK FIRTINASI
İlimizin en eski ve köklü takımlarından Kaan Temizlik Antakya Gençlik ve Spor Kulübü, amatör takımı yanında genç takımlarıyla da başarılı sonuçlar alıyor.Hatay 1.Amatör Kümede yer alan Kaan Temizlik Antakya Gençlik amatör takımı, 5 maçta topladığı 8 puanla grubunda üst sıralarda yer alırken, genç takımlarda aldıkları farklı skorlarla altyapıya verilen önemi sahaya yansıtıyor. Takımın antrenörleri Hasan Yıldır ve Mehmet Davut, futbolcularını en iyi şekilde hazırlayarak maçlarda başarılı olmasını sağlıyor.Kaan Temizlik Antakya Gençlik U-17 takımı oynadığı son maçta Dursunluspor’u 8-0 yendi. Sarı-Siyahlı Antakya ekibinin gollerini Şerif Doğru (5 gol), Bünyamin Yavuz, Hüseyin Çiftçigil ve Rıdvan Üre attı. Kaan Temizlik Antakya Gençlik U-17 takımı 5 maçta topladığı 12 puanla grupta üçüncü sırada yer alıyor.Kaan Temizlik Antakya Gençlik U-15 takımı da son maçta Maşukluspor’u 15-1 gibi farklı skorla yenerek büyük alkışı hak etti. Antakya Gençlik’in gollerini Yunus Erdem (6 gol), Mehmet Emir Yeral (3 gol), Yusuf Gencel (3 gol), Hikmet Kurban (2 gol) ve Selahattin Keleş attı. Bu galibiyetin ardından Kaan Temizlik Antakya Gençlik U-15 takımı oynadığı 7 maçta 15 puana ulaşarak grupta üst sıralarda yer aldı. U-15 genç takımı 7 maçta 40 gol atarak golcülüğüyle dikkat çekti.Antakya Gençlik Başkanı Sadullah Ergin, Başkanvekili Ahmet Davut, 2.Başkan Bedi Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri, bu başarılarından ötürü antrenörler Hasan Yıldır, Mehmet Davut ve tüm futbolcularını tebrik etti.
 
GENÇLERDE ANTAKYA GENÇLİK FIRTINASI haberi 27 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1325 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle