HAGİAD DAN BAŞARILI SPORCUYA ÖDÜL

ATLETİZMDE 300 METREDE TÜRKİYE REKORU KIRAN MEHMET GÜZEL, ALTINLA ÖDÜLLENDİRİLDİ
HAGİAD DAN BAŞARILI SPORCUYA ÖDÜL
Hatay Genç İşadamları Derneği (HAGİAD), atletizmde 300 metrede Türkiye rekoru kıran Mehmet Güzel'i altınla ödüllendirdi.
     Dernek Başkanı Aykut Özbuğday, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu'nu ziyaret ederek, orada hazır bulunan sporcu Mehmet Güzel ve antrenörü Senem Ölçer'i başarılarından dolayı kutladı.
     Özbuğday, 300 metrede 33,89'luk derecesiyle Türkiye rekorunun sahibi olan Mehmet Güzel'in önemli bir başarıya imza atmasından gurur duyduklarını belirterek, ''Bilim ve teknoloji çağında yaşadığımız bu günlerde spor dalında da ilimizden böyle bir sporcunun çıkması bizi fevkalade memnun etmiştir. Bu başarı karşısında bizler sessiz kalamazdık. Böyle sporcuları desteklemek inanıyorum ki başarının devamı demektir. İnşallah Mehmet'i bundan böyle uluslararası arenada görür ve başarıları karşısında gururlanırız'' diye konuştu.
     Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kentin sporda adının daha çok duyurulması için herkese büyük görev düştüğünü kaydetti.
     Daha sonra Özbuğday, Güzel ve antrenör Ölçer'i altınla ödüllendirdi.