Hatay BJK Futbol Okulu Antalya’ya Kampa Gitti

Hatay Beşiktaş Futbol Okulu öğrencileri , BJK Futbol Okulları Kış Kampı için Antalya’ya gitti.Başarılı bir sezonu geride bırakan ve derslerinde başarı göstererek sömestr tatiline giren öğrencilere bir nevi tatil hediyesi olan BJK Futbol Okulları Kış Kampı’na katılacak olan Hatay BJK Futbol Okulu öğrencilerini Hatay Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Yıldız ,yönetim kurulu üyeleri ve dernek müdüresi Feyza Aytulun yolcu etti.
Hatay BJK Futbol Okulu Antalya’ya Kampa Gitti
BJK Futbol Okulları Kış Kampı’nın 4 gün süreceğini ifade eden Hatay Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Yıldız,bu kampın yavru kartallar için çok verimli bir çalışma olacağının altını çizdi.Yıldız:” Antalya’da gerçekleşecek olan dört günlük kamp programında çocuklarımız başta Gökhan Keskin olmak üzere Beşiktaşlı eski futbolculardan oluşan bir ekip nezaretinde çalışma yapacaklar. Çeşitli spor aktivitelerinin düzenleneceği, futbol ile ilgili seminerlerin verileceği kampta, ayrıca minikler için şehir gezileri, doğa yürüyüşleri gibi farklı organizasyonlar da yapılacak. Uzman antrenörler gözetiminde öğrencilerin yeteneklerinin tespit edilip, altyapı takımlarımıza kazandırılmasını amaçlayan kampa Hatay Beşiktaş Futbol Okulu öğrencilerimize başarılar diliyor, BJK Futbol Okulları Kış Kampında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”dedi.
 Talip KÖLEOĞLU
Fotograflarla Hatay Editörü
        Şaşmaz Gazetesi
Hatay BJK Futbol Okulu Antalya’ya Kampa Gitti haberi 28 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  4260 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle