HATAY TARAFTARLAR DERNEĞİNDEN AÇIKLAMA -''HATAYSPOR İLE GURUR DUYUYORUZ''

TFF Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor Taraftarlar Derneği yöneticileri, ilk yarıyı lider olarak tamamlayan ekiple gurur duyduklarını bildirdiler.
HATAY TARAFTARLAR DERNEĞİNDEN AÇIKLAMA -''HATAYSPOR İLE GURUR DUYUYORUZ''
 Taraftarlar Derneği'nden yapılan yazılı açıklamada, sosyal-ekonomik alanda Türkiye'de ilk 8?10 il arasında yer alan ancak sportif alanda hak ettiği yerde bulunamayan Hatay'ın spordaki onur kaynağı Hatayspor'u daha iyi yerlerde görmek istediklerini belirttiler.
     İlk yarının son maçında Tepecikspor'u 4?0 yenerek 36 puanla lider tamamlayan Hatayspor'a desteğin süreceği belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
     ''Şimdi yolun yarısındayız. Hedefe ulaşmak için aynı ilk yarıda ki gibi birlik ve dayanışma içinde ciddiyeti elden bırakmadan şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyoruz.
     Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Valimiz M. Celalettin Lekesiz ve Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'tan başlamak üzere, üst düzey protokol, Hatayspor Kulübü Başkanı Hikmet Çinçin ve yönetim kurulu üyeleri, Teknik heyette bulunan Ramazan Silin, Yener Akbaş, Mehmet Coşar, tüm taraftarlar ve basın mensupları ile birlikte tek ses, tek yürek olmuş bir Hatayspor?un şampiyon olmaması için neden yoktur.''