HATAY'DA FUTBOL HAKEMLERİ SEZONU AÇTI

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Hatay Şube Başkanı Taha Tuna, yeni sezona futbol hekemleri ve gözlemcilerin hazır gireceğini söyledi
HATAY'DA FUTBOL HAKEMLERİ SEZONU AÇTI
 Tuna, Antakya Atatürk Stadı'nda düzenlenen törende yaptığı konuşmada, yeni sezonun hakemlere, gözlemcilere, sporculara ve kulüplere hayırlı olması dileğinde bulundu.
     Derneğin başlıca amacının, hakem ve gözlemci camiasına hizmet etmek, güçlü ve dinamik bir camia yapısına kavuşturmak olduğunu ifade eden Tuna, birlik, beraberlik ve dayanışma içinde sorunların üstesinden geleceklerini, futbol hakemlerinin klasman yükselmesi için çalışmalar yapacaklarını kaydetti.
     İl Hakem Kurulu Başkanı Ali Kozan da bölgede toplam 130 futbol hakeminin bulunduğuna dikkati çekerek, 8 klasman, 1 süper lig ve 4 ulusal yardımcı hakem, 5 bölge ve 6 bölgesel yan hakem, 7 plaj futbolu, 12 salon futbolu hakeminin görev yaptığını belirtti.
     Törene, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu, Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Başkanı Mehmet Öztürk, kulüp yöneticileri, antrenörler ve davetliler katıldı