HATAY’IN MELEKLERİ ZİRVE MÜCADELESİNE DEVAM EDİYOR

Kadınlar Basketbol Ligi’nde fırtına gibi esen Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Kadın Basketbol Takımı, 20. Hafta maçları kapsamında Ankara Mamak Belediyesi Spor Salonu’nda Yakın Doğu Üniversitesi’ne(YDÜ) konuk oldu.
HATAY’IN MELEKLERİ ZİRVE MÜCADELESİNE DEVAM EDİYOR
HBB’nin Melekleri, maçın başından itibaren ortaya koyduğu performansla ilk çeyreği 17- 19 önde tamamlayarak maça iyi bir başlangıç yaptı. İkinci çeyrekte de ağırlığını iyice hissettiren Hatay temsilcisi ikinci çeyreği de 14- 20 önde bitirerek maçın ilk yarısını 31- 39’luk skorla noktaladı.Maçın ikinci yarısına müthiş bir hırsla başlayan HBB, üçüncü çeyrekte savunmada ve hücumda ortaya koyduğu performansla rakibinden 20 sayı daha fazla kaydederek 3. Çeyreği 10- 30 önde bitirerek avantaj yakaladı. Son çeyrekte önde olmanın getirdiği rehavetle maç konsantrasyonunu kaybeden Hatay’ın Melekleri, bu çeyreği 23- 9 geride tamamlayarak maçı 78-64’lük skorla kazanmayı bildi.YDÜ’yü mağlup ederek 15. galibiyetine imza atan HBB’de Natalie Hurst 20 sayı- 5 ribaund- 3 asist, Katsiaryna Snystina 17 sayı- 4 ribaund, Bahar Öztürk 15 sayı- 5 ribaund- 5 asist ve Courtney Paris de 10 sayı- 10 ribaundla maçı tamamladı.7 galibiyette kalan ve 13.yenilgisini alan YDÜ’de ise Marie Thomas 25 sayı- 3 ribaund- 2 asist ve Yelena Leuchanka da 11 sayı- 12 ribaundla mücadeleyi noktaladı.
HATAY’IN MELEKLERİ ZİRVE MÜCADELESİNE DEVAM EDİYOR haberi 29 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  875 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
Kategori
Şehir