HATAYSPOR 10 HAFTADIR YENİLMİYOR

TEKNİK DİREKTÖR SİLİN: -''LİDER OLMANIN DEZAVANTAJI DA VAR. HIRSLI OYNAYAN KIRŞEHİRSPOR'U YENERKEN ZORLANDIK'' 
HATAYSPOR 10 HAFTADIR YENİLMİYOR
Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor, Aksaray'da tarafsız sahada Kırşehirspor'u 2-0 yenerek liderliğini sürdürdü.
     Hatayspor Teknik Sorumlusu Ramazan Silin, AA muhabirin yaptığı açıklamada, ligde 10 haftadır yenilmediklerini, takımda hava ve moralin üst düzeyde olduğunu, yenilmezliği sürdüreceklerini söyledi.
     Kırşehirspor karşılaşmasında ilk yarıda kötü oyun sergilediklerini, rakiplerinin de hırçın oynadığını anlatan Silin, şöyle devam etti:
     ''Lider olmanın dezavantajı da var. Hırslı oynayan Kırşehirspor'u yenerken zorlandık. Çünkü, tüm oyuncular lider olan ve 10 haftadır yenilmeyen takıma karşı çok hırslı ve hırçın oynadılar. İlk yarı kötü oyun sergiledik. Devre arasında sporcuları uyardım ve yaptığımız doğru değişiklikle maçı 2 golle kazanmasını bildik. Bu hırçınlığı diğer maçlarda da yaşayacağımızı tahmin ediyorum. Galibiyeti, yoğun işlerine rağmen maça gelerek bize destek veren Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile Belediye Meclisi üyelerine armağan ediyoruz.''
     Silin, 9 Aralıkta sahalarında yapacakları İstanbulspor karşılaşmasında, cezalı olan Dede'nin forma giyemeyeceğini belirterek, ''Kart sınırında olan Bilal, Özkan, Emrah, Ömer ve Kadir'i de kart görmemeleri için uyaracağız'' diye konuştu.