HATAYSPOR BASIN SÖZCÜSÜ TEKSÖZ:LİGE GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ YAPARAK CAMİAYA MORAL VERDİK

TFF Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor Basın Sözcüsü Sabit Teksöz, lige güzel bir başlangıç yaparak camiaya moral verdiklerini söyledi.
HATAYSPOR BASIN SÖZCÜSÜ TEKSÖZ:LİGE GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ YAPARAK CAMİAYA MORAL VERDİK
Teksöz, Hatayspor Tesisler'inde teknik sorumlu Semih Tokatlı ve yardımcı antrenör Mehmet Coşar'la birlikte düzenlediği toplantıda, ligin ilk haftasında deplasmanda 72 Batmanspor'u 2-0 mağlup etmeyi başardıklarını söyledi.
     Başarıyı takımın iyi bir kamp dönemi geçirmesine bağlayan Teksöz, şöyle devam etti:
     ''Sezon hazırlıklarına erken başlayan takımımız, yine çok iyi bir kamp dönemi geçirerek, lige eksiksiz hazırlandı. Kısıtlı imkanlarımızla yaptığımız transferlerle de takımı güçlendirdiğimize inanıyorum. Takıma kazandırılan isimler teknik heyetimizin isteği doğrultusunda gerçekleşti. İyi bir ekibe sahibiz. Lige güzel bir başlangıç yaparak, camiaya moral verdik. Amacımız bu başarıyı lig sonuna kadar devam ettirmek.''
     Teksöz, 13 Eylül Pazartesi günü sahalarında yapacakları Lüleburgazspor maçının biletlerinin açık tribün için 2 TL, kapalı tribün için ise 5 TL'den satılacağını duyurdu.
     Teknik sorumlu Semih Tokatlı da lige 3 puanla başlamanın önemli olduğunu ifade ederek, ''Batman deplasmanında oyuncularımın kazanma azminin yüksek olması beni gelecek adına umutlandırdı. Bu iyi futbolumuzu sürdürdüğümüz takdirde engelleri aşarız'' dedi.
     Şimdi hedeflerinin sahalarında yapacakları Lüleburgazspor maçını kayıpsız geçmek olduğunu belirten Tokatlı, ''Genç bir takıma sahibiz. Maç oynadıkça oyuncularımın deneyim kazanacaklarını ve tecrübesizliklerini üzerlerinden atacaklarına inanıyorum. Zaten bu doğrultuda Batman dönüşü hiç ara vermeden Lüleburgazspor hazırlıklarına başladık'' diye konuştu.