HATAYSPOR DA İSTİFA YANKILARI

Spor Toto 2. lig kırmızı grupta mücadele veren Hatayspor’da Teknik Direktör Ahmet Ertem’in görevden ayrılmasının yankıları sürüyor.
HATAYSPOR DA İSTİFA YANKILARI

Bu şok gelişme üzerine bordo-beyazlı kulübün yönetim kurulu, başkan Hikmet Çinçin’in yurt dışında bulunması nedeniyle toplanamadı. Ancak başkan Hikmet Çinçin’in kente dönmesiyle yönetim kurulu toplantısı bugün yapılacak ve gelişmeler değerlendirilecek.Toplantıda idari menajer Mesut Akıncı ile tartışarak görevden ayrılan teknik direktör Ahmet Ertem’in tekrar görevine devam etmesi ya da yeni teknik direktör bulunması konularında karar verilmesi bekleniyor.

Hatayspor yönetim kurulu’nun bugünkü toplantıda vereceği karar taraftarlar arasında merakla bekleniyor. Bordo-beyazlı taraftarlar, yönetimin radikal kararlar almasını bekliyor.

HATAYSPOR DA İSTİFA YANKILARI haberi 21 Ocak 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  12175 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle