HATAYSPOR KULÜBÜ BAŞKANI 9 HAFTALIK PERİYOTTA BAŞARILI OLMAK DURUMUNDAYIZ

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor'un kulüp başkanı Hikmet Çinçin, ligde kalan 9 haftalık periyotta başarılı olmak durumunda bulunduklarını söyledi.
HATAYSPOR KULÜBÜ BAŞKANI 9 HAFTALIK PERİYOTTA BAŞARILI OLMAK DURUMUNDAYIZ
Çincin, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) konferans salonunda düzenlediği basın toplantısında, yeni teknik direktör Nurettin Yılmaz ve yardımcısı Nihat Tümkaya ile 1,5 yıllık anlaşma imzaladıkları kaydetti.
     Ramazan Silin'e bundan sonraki spor yaşamında başarılar dileyen Çinçin, şöyle devam etti:
     ''Kurumsallaşma yolunda adımlar atan Hatayspor'un daha iyi yerlerde olması için bazı kararlar aldık. Bu kapsamda, Hatayspor'un menfaati açısından çalıştığı dönemde başarılı bir performans sergileyen Ramazan Silin'le yönetim kurulunun oy birliği kararıyla yollarımızı ayırdık.
     9 haftalık periyotta başarılı olmak durumundayız. Bu sebeple Nurettin Yılmaz ve yardımcı antrenör Nihat Tümkaya ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladık. İki teknik sorumlumuz Hataylı, bu da beni ayrı keyiflendirdi.''
     Yeni teknik direktör Nurettin Yılmaz da Hatayspor'da görev yapacak olmaktan mutlu olduğunu belirtti.
     Hedeflerinin zirve yarışını sürdürmek olduğunu ifade eden Yılmaz, ''Bu kadar güçlü bir camia, yönetim kurulu ve arkasında belediye başkanıyla biz daha iyi yerlere geleceğimize inanıyoruz'' dedi.
     Yılmaz, yönetim kurulunun tüm olanakları sunduğunu ve projelerini, mesailerini Hatayspor'a vererek takımı 2 lige çıkaracaklarını kaydetti.
     Yardımcı antrenör Nihat Tümkaya da takımın şampiyon olması için teknik heyet olarak ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.
     Toplantıya, basın sözcüsü Sabit Teksöz, yönetim kurulu üyeleri Sabit Karadeniz ile Ahmet Küçük de katıldı.