HATAYSPOR LİDERLİĞİ BIRAKMAK İSTEMİYOR

 Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor, 26 Mart'ta sahasında yapacağı Ünyespor maçını kazanarak liderliğini sürdürmeyi hedefliyor.
HATAYSPOR LİDERLİĞİ BIRAKMAK İSTEMİYOR
 Teknik direktör Nurettin Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen hafta Ankara Demirspor karşısında 7-8 net gol pozisyonu bulmalarına rağmen, son vuruşları yapamadıkları için golsüz berabere kalarak 1 puana razı olduklarını, bu hafta kazanarak bunu telafi edeceklerini söyledi.
     İyi bir ekibe sahip olduklarını, rakiplerinin de kendilerine özel önlemler aldıklarını ifade eden Yılmaz, şöyle devam etti:
     ''Şu anda 48 puanla lideriz. Hafta sonu karşılaşacağımız Ünyespor'un da 47 puanı var. Bu maç bizim için çok anlamlı ve önemli. En yakın takipçimizi yenerek liderliği sürdüreceğiz. Maçtan 3 puan dışında sonuç düşünmüyoruz. Alacağımız galibiyet geleceğimizi belirleyecek. Yöneticilerden her konuda büyük destek görüyoruz. Futbolcular bunun bilincinde davranıyor. Bizden beklenen ve isteneni biliyoruz. Bunu yerine getirmek için sahada futbolcular, tribünde de vefalı taraftarların çabasıyla gülen taraf olacağız.''
     Yılmaz, sakatlığı süren Burak Sarı dışında eksikleri bulunmadığını, Ünyespor maçına tüm taraftarları ailece maç beklediklerini de sözlerini ekledi.