HATAYSPOR SEZONU AÇTI

HATAYSPOR SEZON AÇILIŞINN ARDINDAN KAHRAMANMARŞSPOR İLE YAPTIĞI HAZIRLIK MAÇINI 1-0 KAZANDI
HATAYSPOR SEZONU AÇTI
TFF Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor sezon açılışı karşılaşmasında Kahramanmaraşspor'u 1-0 mağlup etti.
     Kulüp Başkanı Hikmet Çinçin, Antakya Atatürk Stadı'nda düzenlenen açılış töreninde, 2010-2011 futbol sezonun tüm kulüplere hayırlı olmasını ve centilmence geçmesini diledi.
     Hatayspor'un ikinci üçüncü ligde en fazla borcu olan kulüpler arasında bulunduğunu belirten Çinçin, mevcut 3 milyon TL borçlarını asgariye indirerek, kulübü borçsuz ve dengeli bütçeyle yönetmeyi hedeflediklerini kaydetti.
     Çok genç ve mücadeleci takım kurduklarını vurgulayan Çinçin, ''Yeni sezonda başarılı olmak için el birliğiyle çalışacağız. Ama bu konuda sadece bizim çabamız yetmez. Kent halkının, sivil toplum kuruluşlarının 7'den 70'e herkesin desteğini bekliyoruz'' diye konuştu.
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş da yeni sezonda takımın başarılı olacağına inandığını söyledi.
     Teknik heyet, eski ve yeni futbolcuların taraftarlara tanıtıldığı açılış törenini sonunda, Hatayspor-Kahramanmaraşspor hazırlık karşılaşmasına geçildi.
     Maç sonunda Hatayspor, Kahramanmaraşspor'u 1-0 yendi
HATAYSPOR SEZONU AÇTI haberi 26 Ağustos 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  13815 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle