HATAYSPOR TARAFTAR DERNEĞİNDEN TEPKİ

- Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından lider Hatayspor'un Taraftarlar Derneği yöneticileri, Hatayspor'un kirli oyunlarla hedefine taş konulmak istendiğini öne sürdüler.
HATAYSPOR TARAFTAR DERNEĞİNDEN TEPKİ
Hatayspor Taraftarlar Derneği yöneticileri, yazılı açıklamalarında hafta sonu Diyarbakır deplasmanında Kayapınar Belediyespor ile karşılaşacak Hatayspor'un bu maçtan 3 puanla döneceğine inandıklarını kaydettiler.
     Taraftarlar derneği yöneticileri, açıklamalarında şunlara yer verdiler:
     ''Hatayspor gümbür gümbür şampiyonluk hedefine yaklaşırken, maalesef bazı kirli oyunlarla hedefine taş konulmak isteniyor. Geçen hafta sahamızda yaptığımız Nilüferspor'un maçında rakip takım futbolcularının aşırı agresif ve taraftarı tahrik eden davranışları, neyse ki sağduyulu Hatay seyircisi tarafından olaya meydan verilmeden kapatılmıştır. Bu maçın Gözlemci ve Temsilci raporlarında en ufak bir aleyhte tezahürat, pet bardaktan atılan su ve yakılan meşaleler dahi rapor edilerek Hatayspor cezalandırılmak isteniyor. Şu iyi bilinsin ki Hatayspor taraftarı bu oyuna gelmeyecek ve takımını centilmence destekleyerek birlik ve dayanışma içinde şampiyonluk hedefine katkı sağlayacaktır.''