HATAYSPOR TARAFTARINDAN MESAJ

Allah'ını seven, memleketini seven, Hatayspor'u seven herkes BUGSAŞSPOR maçına..
HATAYSPOR TARAFTARINDAN MESAJ
Hatayspor Taraftarlar Derneği Pazar günü Reyhanlı stadında oynanacak olan Hatayspor- Polatlı Bugsaşspor maçını izlemek üzere genel çağrıda bulundu. Geçtiğimiz hafta Tarsus deplasmanında Bordo-Beyazlı ekibinin kritik bir galibiyet aldığı hatırlatılan Sadullah Ergin imzalı Taraftarlar Derneği mesajında şöyle denildi:
“Hatayspor'un kritik Tarsus İdman Yurdu maçını kazanmasının sevinç ve mutluluğunu yaşarken, Tarsus maçının geride kaldığını lider Polatlı Bugsaş maçına çok iyi hazırlanmamız ve motive olmamız gerektiğini belirtiriz.
Tarsus'ta önemli galibiyeti sağlayan Ahmet Ertem idaresinde ki teknik heyeti ve futbolcuları canı gönülden bir kez daha kutluyoruz. Tarsus maçının ikinci yarısında olduğu gibi futbolcularımız çok iyi mücadele etmelidir. Polatlı Bugsaş maçı sonunda taraftarlar olarak stadyumdan başımız dik çıkmak istiyoruz.

Hikmet Çinçin başkanlığında ki Hatayspor yönetiminin başarılı olduğunu ve takımı iyi yönettiğini geride kalan 12 haftada müşahede etmekteyiz. Geldiğimiz noktada Hatayspor Başkanı Çinçin'in destek çağrılarının dikkate alınarak herkesin kendi imkânları doğrultusunda Hatayspor'a maddi ve manevi destek vermesi gerektiğine katılıyoruz.
Hatayspor, Pazar günü Reyhanlı'da grup lideri Polatlı Bugsaş ile önemli bir maç oynanacak. Bu maça başta Adalet Bakanı Sadullah Ergin olmak üzere, ilimizin tüm Milletvekillerini, Valimizi, Belediye Başkanımızı ve protokol mensuplarını ve tüm sporseverleri maça davet ediyoruz. Hatayspor'un Reyhanlı Stadyumu tribününde ve sahada kenetlenerek hak ettiği liderliği yükselmesi için tek ses, tek yürek olmalıyız. Şimdi Hatayspor'a destek zamanıdır.
Tarsus maçına araç tahsis ederek taraftarlarımızın gidiş gelişini sağlayan Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'a teşekkür ederken, bu hafta taraftarlara sınırsız araç tahsis edecek olan HESOB Başkanı A.Kadir Teksöz'e ve yönetimine şimdiden teşekkürü borç biliriz. Allah'ını seven, memleketini seven, Hatayspor'u seven herkesi bu maça bekliyoruz.
Araçlar, 2 Aralık Pazar günü Antakya Belediyesi önünden saat:10.00'da Reyhanlı'ya hareket edecektir. Haydi Hataysporlular, Bordo-Beyaz forma ve kaşkollerinizi giyerek belediye önünde buluşalım. Hatayspor'a ve onun taraftarına liderlik yakışır.”
HATAYSPOR TARAFTARINDAN MESAJ haberi 29 Kasım 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  14325 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle