HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">2.Lig Kırmızı Grupta ilimizi temsil eden Hatayspor&rsquo;un son ma&ccedil;ta Bandırmaspor&rsquo;u deplasmanda 1-0 yenerek Play-Off&rsquo;u garantilemesinin mutluluğu i&ccedil;indeyiz.</span>
HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI

Sezon başından bu yana özveriyle çabalayan Hatayspor Kulübü Başkanı Jan Baram’ı, yönetimini, teknik direktör Ahmet Taşyürek ve teknik heyeti, tüm futbolcularımızı canı gönülden tebrik ediyoruz.Maddi ve manevi imkânsızlığa, ilgisizliğe ve desteksizliğe rağmen Hatayspor takımı kendi üzerine düşen görevi yaparak Play-Off’a çıkmayı garantiledi.Peki Hatay’da üzerine vazife düşenler görevini yerine getirdi mi?Hatayspor’un üçüncü kez önüne gelen bu tarihi fırsatı değerlendirmesi için herkesin desteğine ihtiyaç var. Hatayspor kadro kalitesi olarak bu ligin en güçlü takımıdır ve şampiyonluğun favorisidir. Ama parasını almayan futbolculardan da başarı beklemek haksızlık olur. Ne ekerseniz onu biçersiniz.Başta Valimiz Ercan Topaca, Adalet eski Bakanı Sadullah Ergin, Hatay’ın tüm milletvekilleri, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, ATB Başkanı M.Ali Kuseyri, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, HESOB Başkanı A.Kadir Teksöz, seçilmişler, atanmışlar, Hatay’dan ekmek yiyen tüm işadamları şimdi görev sırası sizde. Destek şimdi değilse ne zaman olacak?M.Ali Kuseyri ve A.Kadir Teksöz’e bu konuda destek sözü verdikleri için teşekkür ediyoruz.Birlikte vereceğimiz maddi ve manevi destekle, biz bu takımı PTT 1.Ligine taşırız. İlçe takımlarının bile yer aldığı PTT 1.Ligine, Süper Lige 1,5 milyon nüfusu aşan Hatay ili yakışmaz mı?Seçim döneminde tanıtım yaparak paraları saçan milletvekili adaylarına sesleniyoruz. Hatayspor’dan daha güzel tanıtım aracı olabilir mi? Her milletvekili adayından Hatayspor’a 10 bin lira bağış desteği bekliyoruz. Destek vereni baştacı edeceğiz. Destek vermeyeni de kamuoyunda açıklayacağız. Caddelerde dolaşan yüzlerce seçim araçlarına ödenen rakamları biliyoruz. Hatayspor için bir araç kiralama masrafını feda etsinler.Hatayspor’un Play-Off maçları öncesi maalesef şehirde Bordo-Beyaz bayraklar yok. Herkesi Hatayspor’un şanlı renkleri olan Bordo-beyaz bayrak asmaya davet ederken biz Taraftarlar Derneği binası önüne ilk bayrağı asarak bu kampanyayı başlatmış bulunuyoruz. Başta belediyeler olmak üzere tüm işadamlarını bu kampanyaya davet ediyoruz.Hatayspor’a gönül veren taraftarlar olarak gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu süreçte Hatayspor’a destek verilmezse demokratik haklarımızı kullanarak 2 Mayıs Cumartesi günü yürüyüş yapabiliriz. Bu konuda gerek basın yoluyla gerekse sosyal medya vasıtasıyla tüm taraftarlarımızı organize ederek yerini ve saatini bildireceğiz.Pazar günü Bugsaşspor maçında da destek vermeyip şeref tribününe gelen kişiler protesto edilecektir. Hatayspor’a destek verecek kişilere şimdiden teşekkür ederken, Hatayspor’a sahip çıkmayanlara yazıklar olsun.

HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI haberi 30 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  2590 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle