HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">İlimizin 2. ligdeki tek temsilcisi olan Hatayspor&rsquo;a gereken desteğin verilmemesi ve ilgisizlik biz taraftarları &uuml;zmektedir.</span>
HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI‏

Nüfusu 1.5 milyonu aşan, üst düzey binlerce işletme ve firmanın bulunduğu bir ilde Hatayspor’un formasına bir reklam bile verilmemesini büyük bir ayıp olarak görüyoruz.Hatay ilinden çok küçük illerin hatta ilçe takımlarının Süper Ligde ve PTT 1.Ligde yer aldığı bir ortamda Hatayspor’un hala 2.ligde sıradan bir takım olmasını kabullenemiyoruz. Tabi ki sportif başarı için Hatayspor’a destek gerekir.Maddi ve manevi açıdan Hatayspor’un yalnız bırakıldığı bir ortamda başarı elbette beklenemez. Jan Baram başkanlığında ki Hatayspor yönetiminin bu yükü tek başına taşıması mümkün değildir.Hatay Valiliği ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı başta olmak üzere seçim ortamında bulunduğumuz bu dönemde milletvekilerini ve milletvekili adaylarını, Antakya ve Defne Belediye Başkanlarını, ilimizden ekmek yiyen ve para kazanan işadamlarını Hatayspor’a destek vermeye davet ediyoruz.Hatay’da şanlı Bordo-Beyaz formamıza bir reklam verecek hayırsever işadamı ve babayiğit arıyoruz.Bu konuda duyarlı olacak firmayı baş tacı edeceğiz.Formaya reklam bulamazsak yazıklar olsun böyle bir kente.Ayrıca Hatayspor’un maçlarını oynadığı Antakya Atatürk Stadyumunda sadece 3-4 firmanın  reklamının yer alması ilimizin ayrı bir ayıbıdır.Hataylı hemşerilerimiz destek vermeden başarı beklemektedir. Ekmeden biçilmez. O nedenle Hatayspor’umuza destek verelim ki sportif başarı gelsin.Lige iyi başlayamayan Hatayspor’un tecrübeli kadrosuyla önümüzdeki dönemde başarılı olacağına inanıyoruz. Teknik Direktörümüz Gürses Kılıç hocamıza başarılar dilerken elindeki kadroyu en iyi şekilde değerlendirip taraftarların beklentisi içindeki bir Hatayspor’u sahada izletmesini bekliyoruz.Bu duygular içinde Hatayspor’a İzmir deplasmanında Menemen Belediyespor maçında başarılar diliyoruz.Hatayspor’a şimdi destek zamanıdır. Çünkü başka Hatayspor’umuz yok!
Saygılarımızla 

Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu 

HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI‏ haberi 14 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1315 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle