HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI

Gönüllerimizin değişmez sevdası Hatayspor’un bu sezon aldığı kötü sonuçlar biz taraftarları üzmeye devam ediyor. Yarım asra yaklaşan şanlı tarihiyle Hatayspor’u bu zor günlerden hep birlikte dayanışmayla kurtarmalıyız.
HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI
Süper Lig ve PTT 1.Lig beklentimiz varken 2. Ligde küme düşme hattında bulunmamız Hatayspor’a ve Hatay iline yakışmamaktadır. Artık bu saatten sonra suçlu aramak yerine sorunu nasıl birlikte çözeriz onun çabası içinde olmalıyız.Futbol açısından başarısız olan Hatay’da ki tüm takımların üstündeki ölü toprağını üstünden atmalıyız. Bunun için akılcı yönetim ve kaliteli bir kadroyla hedeflere ulaşılır.Yeni yönetimini oluşturan Hatayspor Taraftarlar Derneği olarak Hatayspor’un başarısı için bu taşın altına elimizi de başımızı da koymaya hazırız. Taraftarlar Derneği yönetimi olarak Hatayspor’un bekası için her yola başvuracağız. Önümüzde ki hafta üst düzey yetkililere ziyaretler yaparak Hatayspor’umuza sahip çıkmaları için görüşmeler yapacağız.Bu hafta sonu Antakya’da oynanacak Hatayspor’un Nazillispor maçı büyük önem taşıyor. Bu maça taraftarlarımızı davet ediyor ve Hatayspor’a destek vermelerini bekliyoruz.YENİ YÖNETİM GÖREV DAĞILIMI Bir süre önce yapılan kongrede yeni oluşan Hatayspor Taraftarlar Derneği yönetiminde görev dağılımı şöyle gerçekleşti:
Başkan: Sadullah Ergin
Başkanvekilleri: Orçun Kınay, Mehmet Deviren
2. Başkanlar: Hüseyin Aksoy, Mehmet Yurtsever, Ali Duman, Cengiz Özcan
Genel Sekreter: Kemal Çil
Basın Sözcüleri: Hasan Yetmez, Hasan Seid Okay
Muhasip: Mutlu Deviren
Tribün Sorumluları: Hasan Hamşooğlu, İsmail Tütüncü
Sosyal İlişkiler Sorumlusu: Mehmet Kurtuluş Özdemir
Dernek Müdürü: Abdullah Kurşun
Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu
 
HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI haberi 17 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1060 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle