HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI ERGİN: -''SEMİH TOKATLI'NIN ÜÇ MAÇ SONUNDA APAR TOPAR GÖNDERİLMESİNİ TASVİP ETMİYORUZ''

HATAY - TFF Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin, düzgün ve dürüst insanlığı yanında futbol bilgisine saygı duydukları Semih Tokatlı'nın üç maç sonunda apar topar gönderilmesini tasvip etmediklerini bildirdi.
HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI ERGİN: -''SEMİH TOKATLI'NIN ÜÇ MAÇ SONUNDA APAR TOPAR GÖNDERİLMESİNİ TASVİP ETMİYORUZ''
Ergin, yaptığı yazılı açıklamada, Hikmet Çinçin başkanlığındaki Hatayspor yönetiminin iyi niyetli çabalarına saygı duyduklarını, takımın başarılı olması için gerekli desteği vereceklerini kaydetti.
     Genç ve yetenekli bir kadro kurulmasının ardından sezon başından henüz 3 hafta geçmesine rağmen teknik sorumlu Semih Tokatlı'nın görevine son verilmesini üzüntüyle karşıladıklarını ifade eden Ergin, şöyle devam etti:
     ''Düzgün ve dürüst insanlığı yanında futbol bilgisine saygı duyduğumuz Semih Tokatlı'nın üç maç sonunda apar topar gönderilmesini tasvip etmiyoruz. Ancak yönetimin aldığı kararı saygıyla karşılıyoruz.
     Genç ve yetenekli kadronun oturması ve takımdan verim alınması için hocamıza birkaç hafta daha sabır gösterilmeliydi. Artık bu noktadan sonra geriye dönmenin kimseye faydası yok. Bu hafta görev alacak olan Mehmet Coşar'a başarılar diliyoruz. Ara dönemlerde takımı aldığı maçlarda bizi galibiyetlere alıştıran Coşar'ın bu hafta da Hatayspor'a galibiyet kazandıracağına inanıyoruz.''
     Ergin, her zor günde olduğu gibi bu günlerde de takımı yalnız bırakmayacaklarını, 26 Eylülde Antakya Atatürk Stadı'nda yapılacak Diyarbakır Kayapınar Belediyespor maçında tribünde yerlerini alacaklarını kaydetti.