HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ'DEN AÇIKLAMA

 Hatayspor Taraftarlar Derneği yöneticileri yaptıkları açıklamada, yönetimin iç işlerine karışmadıklarını, ancak teknik direktör Ramazan Silin'in gönderilmesini de paylaşmadıklarını bildirdiler.
HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ'DEN AÇIKLAMA
Hatayspor Taraftarlar Derneği yöneticileri, yazılı açıklamalarında, göreve gelmesinin ardından Hatayspor?a büyük katkı sağladığına inandıkları teknik direktör Ramazan Silin?in görevden alınmasıyla üzüntülerinin bir kat daha arttığını belirttiler.
     Taraftarlar Derneği açıklamada şunlara yer verdi:
     ''Dürüst ve düzgün kişiliği yanında futbol bilgisi ile Güneyin Yıldızı ekibimizi 3 puandan alıp zirveye taşıyan Ramazan Hoca?ya hizmetlerinden ötürü teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılarının devamını dileriz.
     Hatayspor Yönetiminin aldığı karara hiçbir yönetimin içişlerine karışmadığımız için saygı duyuyoruz, ancak bu kararı paylaşmadığımızı belirtiyoruz.
     Diğer yandan yeni göreve getirilen teknik direktör Nurettin Yıldız ve teknik heyetine bu zor dönemde başarılar dileriz. Umarız Nurettin Hoca, biz taraftarların beklentilerine cevap vererek bizlere şampiyonluk sevinci yaşatır.
     Bu hafta sonu deplasmanda oynanacak Ankara Demirspor maçı hayati derecede önem arz etmektedir. Futbolcu kardeşlerimiz mutlaka bunun bilincindedir.''