Hatayspor Taraftarlar Derneği‏nden Davet

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">1999 yılında kurulan Hatayspor Taraftarlar Derneği, 16 yılını geride bırakıp 17. Yılına gireceği 25 Ağustos tarihinde g&uuml;zel bir etkinlik d&uuml;zenleyecek.</span>
Hatayspor Taraftarlar Derneği‏nden Davet

Hatayspor Taraftarlar Derneği yönetimi adına bu konuda açıklama yapan Başkan Sadullah Ergin ve Başkanvekili Mehmet Deviren, tüm sporseverleri geceye beklediklerini ifade ederek şu açıklamada bulundular:
“1967’den bugüne gönüllerimizin değişmez sevdası olan Hatayspor’a hizmet etmeyi amaç edinen Taraftarlar Derneği olarak her zaman Güneyin Yıldızı Hatayspor’un yanında olmaya ve desteklemeye devam edeceğiz.Taraftar bu takımın gerçek sahibidir. O nedenle başkanlar ve yönetimler değişebilir ancak Hatayspor sevdamız değişmez. Hatayspor’u karşılıksız seven taraftarlar derneği olarak 25 Ağustos tarihinde bir etkinlik düzenleme kararı aldık.Gecede Hatayspor’a hizmet etmiş olan 11 futbolcuya hizmetlerinden ötürü şeref madalyası takılacak. Bu isimler önümüzdeki günlerde spor kamuoyu ile paylaşılacak ve her sene farklı 11 futbolcuya Hatayspor’a hizmet şeref madalyası takmaya devam edeceğiz.Düzenleyeceğimiz etkinlikte ayrıca yöremizin sevilen komedi sanatçısı Mesut Kurt ve ekibinin tiyatro gösterisi ile neşeli dakikalar yaşayacağız.Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin katkılarıyla 25 Ağustos 2015 Salı günü akşamı Hatay Kültür Merkezinde saat:20.30’da başlayacak olan bu etkinliğe tüm sporseverleri davet ediyoruz” dediler.