HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ'NDEN ÜNYESPOR MAÇINA TAM DESTEK

 Hatayspor Taraftarlar Derneği yöneticileri, 26 Mart Cumartesi günü Hatayspor'un karşılaşacağı Üneyspor maçının çok önemli olduğunu, desteklerini sürdüreceklerini bildirdiler.
HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ'NDEN ÜNYESPOR MAÇINA TAM DESTEK
Hatayspor Taraftarlar Derneği'nden yapılan yazılı açıklamada, daha önceleri grupta açık ara lider durumda olan Hatayspor'un son haftalarda sürekli puan kaybettiğini ve rakipleriyle puan farkının bire düştüğünü belirttiler.
     Geçen haftada başkent deplasmanında Ankara Demirspor karşısında 0?0 berabere kalarak iki puan daha kaybeden Hatayspor?un artık kredisinin tükendiğini belirten yöneticiler, şunları kaydettiler:
     ''Hatayspor'un bundan sonra puan kaybetme lüksü kalmamıştır. Ankara deplasmanında bile takımı yalnız bırakmadık. Bize gidiş-dönüş konusunda yardımcı olan Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile yönetim kurulu üyesi Jan Baran'a teşekkür ederiz. Ünyespor maçı, Hatayspor açısından sezonun final maçıdır. Bundan önceki yenilgiler ve puan kayıpları geride kaldı. Ünye ile oynanacak maç bizim için Şampiyonlar Ligi finali kadar eş değerdedir. Yönetimi, teknik heyeti, futbolcusu, taraftarı ve basını ile Hatayspor bu maçta kenetlenmeli, tek ses tek yürek olmalıdır.''