HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN:

HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN: -''HER GEÇEN GÜN HATALARI AZALTIYORUZ, DAHA İYİYE DOĞRU GİDİYORUZ''
HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN:
Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor'un teknik direktörü Ramazan Silin, her geçen gün hataları azalttıklarını ve daha iyiye doğru gittiklerini söyledi.
     Silin, antrenör Mehmet Coşar ile Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) ve Antakya Gazeteciler Cemiyeti'nde (AGC) düzenlediği toplantılarda, hafta sonunda sahalarında yapacakları İnegölspor maçını kazanarak, çıkışlarını sürdürmek istediklerini bildirdi.
     Ligde son 3 haftayı galibiyetle kapatmalarının kendilerini gevşetmeyeceğini belirten Silin, şöyle konuştu:
     ''Her geçen gün hataları azaltıyoruz, daha iyiye gidiyoruz. Şimdi önümüzde İnegölspor'la yapacağımız çok önemli bir maç var. Bütün rakiplerimizi ciddiye alıyoruz ve ayrım yapmıyoruz. 3 hafta üst üste kazanmamız sevindirici, ama daha ligde oynayacağımız çok maç var. Aynı ciddiyetle çalışmalarımızı sürdürmek zorundayız. Kazanmak için her şeyi yapmalıyız, kazanamıyorsak da kaybetmemeliyiz.''
     Silin, eleştirilere her zaman açık olduğunu belirterek, ''Rencide etmeden bizi teşvik edecek ve hatalarımızı gösterecek eleştirilere her zaman açığım. Yalnız bir Hatayspor var, başka takım da yok. O yüzden herkesin bu takıma sahip çıkması gerekiyor'' diye konuştu.
     Takım içerisinde bir rekabet yaşandığını ifade eden Silin, ''Bu rekabetten Hatayspor kazançlı çıkacak. İnanın, maç gününe kadar sahaya çıkacak ilk 11'i ben dahil kimse bilmiyor. Karar vermekte zorlanıyorum. Bu da beni mutlu ediyor. Zaten başarımızı da disiplinli çalışmaya ve aramızdaki sevgi bağlarına bağlıyorum. Göreve geldiğimde moralsiz bir takımla karşılaşmıştım. Birebir görüşmelerle, yaptığımız toplantılarla moral ve motivasyonumuzu yükselttik'' dedi.
     Silin, takımda çapraz bağlarından ameliyat olan ve sezonu kapatan Fethi dışında eksik bulunmadığını kaydetti