HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN:

HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN: -''GENÇ VE TECRÜBESİZ BİR EKİBE SAHİBİZ. ANCAK HER MAÇTA ÜZERİNE KOYARAK BAŞARILI OLUYORUZ''
HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN:
TFF Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor'un teknik direktörü Ramazan Silin, genç ve tecrübesiz bir ekibe sahip olduklarını ancak her maçta kendilerini geliştirerek başarılı olduklarını söyledi.
     Silin, Antakya Ticaret ve Sanayi Odasında (ATSO) basın sözcüsü Sabit Teksöz ve antrenör Mehmet Coşar ile düzenlediği basın toplantısında, hafta sonunda sahalarında yapacakları Ankara Demirspor maçını kazanarak, çıkışlarını devam ettirmek istediklerini söyledi.
     Geçtiğimiz hafta sahalarında İnögölspor karşısında sabırlı oynayıp ataklarla gol yollarında başarılı olduklarını ve maçı 2-1 kazandıklarını hatırlatan Silin, şöyle konuştu:
     ''Genç ve tecrübesiz bir ekibe sahibiz. Ancak her maçta üzerine koyarak başarılı oluyoruz. Futbolcularımın gerek mücadelesinden gerekse de oyun içindeki istek ve arzularından oldukça memnunum. Ama futbol anlamında daha önceki maçlardan daha alt seviyelerde oynadık.''
     Silin, Ankara Demirspor maçını kayıpsız geçirmeleri gerektiğini ifade ederek, ''Şu anda dört maçı üst üste kazanarak iyi bir hava yakaladık. Şehir kenetlenmiş durumda. Maça gelen taraftar sayımız her geçen hafta artıyor. Ligdeki çıkışımızı sürdürmek istiyoruz'' diye konuştu.
     Basın sözcüsü Sabit Teksöz de üst üste galibiyetlerden sonra futbolcuların kendilerine güvenlerinin arttığını dile getirerek, ''Hedefimiz artık belli. Galibiyetlerden dolayı teknik kadromuza ve futbolcularımıza teşekkür ediyorum. Şampiyonluk için tüm camia kenetlenmiş durumda. Futbolcularımızın kazandıkça daha iyi duruma geleceklerine inanıyorum. Bu konuda da teknik kadromuza ve futbolcularımıza güveniyoruz'' dedi.
     Teksöz, ayrıca, sezon başında belirledikleri iç saha için 400, dış saha için 600 liralık galibiyet primlerinin başarıya göre değişebileceğini de sözlerini ekledi.