HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN:

''LİGİN SONUNDA ŞAMPİYON OLAN TAKIM BİZ OLACAĞIZ''
HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN:
Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor teknik direktörü Ramazan Silin, ilk yarıyı lider bitirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, ''Ligin sonunda şampiyon olan takım biz olacağız'' dedi.
     Silin, yardımcı antrenör Yener Akbaş, Mehmet Coşar ve Kulüp Basın Sözcüsü Sabit Teksöz ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ATSO) düzenlediği basın toplantısında ilk yarının değerlendirmesini yaptı.
     İlk yarıyı 5 puan farkla lider bitirdiklerini anımsatan Silin, ''26 gol attık ve 4 gol yedik. Oyuncular sınırlarının üstünde performans sergilediler. Bu şekilde devam ederek, ligin sonunda şampiyon olan takım biz olacağız. Devre arasında takviyelerle takımı güçlendireceğiz. Şu an aslanın ağzından şampiyonluğu aldık. İkinci yarıda midesine ineceğiz'' diye konuştu.
     Şuan takım kadrolarının 19 kişi olduğunu bunu 25'e çıkaracaklarını belirten Silin, ancak takımlarının transfer yapmadan da mevcut kadroyla mücadele edebilecek güçte olduğunu kaydetti.
     Takımın yarın son antrenmanına çıkacağını, daha sonra 2 Ocak tarihine kadar izne ayrılacağını vurgulayan Silin, 11 Ocak tarihine kadar Antalya'da kampta olacaklarını, burada 3 hazırlık maçı gerçekleştireceklerini, 12 Ocak'ta da Dubai'ye giderek 2 hazırlık maçını oynayacaklarını söyledi.
     Basın sözcüsü Teksöz de takıma destekte bulunan Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'a teşekkür ettiklerini belirtti.
     Karşılıklı sevgi saygıyla takımın en alt kademesinden en üstüne kadar herkesin şampiyonluğa inandığını ve buna kilitlendiklerini vurgulayan Teksöz, ligin ikinci yarısında da Hatayspor'un oyuncusu, seyircisiyle güzel bir tablo oluşturacağını söyledi.