HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN EVDEKİ HASAP ÇARŞIYA UYMADI DEDİ

HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN: -''VERİLMEYEN PENALTI VE DİREKTEN DÖNEN 2 ŞUTUMUZ VARDI. YİNE DE ALINAN 1 PUANIN GELECEKTE ÖNEMİNİ GÖRECEĞİZ''
HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN EVDEKİ HASAP ÇARŞIYA UYMADI DEDİ
- Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor'un teknik direktörü Ramazan Silin, geçen hafta sahalarında Arsinspor ile 1-1 berabere kalarak alınan 1 puanın gelecekte önemini göreceklerini belirtti.
     Silin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Arsinspor karşısında ilk yarı kötü futbol sergilediklerini, ancak ikinci yarıda adeta tek kale oynayarak rakip kaleciyi sürekli rahatsız ettiklerini söyledi.
     Arsinspor maçına 3 puan düşüncesinde çıktıklarını, ancak ''evdeki hesabın çarşıya uymadığını'' itiraf eden Silin, şöyle devam etti:
     ''İlk yarıda rakibimiz karşısında tüm futbolcular düşüncelerini sahaya yansıtamadı. Arsinspor uzun süre maçı 1-0 önde sürdürdü. Devre arasındaki uyarılar sonucunda 2. yarıda tüm futbolcular daha akılcı oynayarak gol aradılar. Golü geç bulduk ve durumu eşitledik.
     Verilmeyen penaltı ve direkten dönen 2 şutumuz vardı. Yine de alınan 1 puanın gelecekte önemini göreceğiz. Maçtan sonra taraftarlarımızın her iki takımı tribünlere doğru çağırmaları, bizlere olan güvenlerini gösteriyor. Onlara layık olacağız. Sezon sonunda şampiyon olacağız.''
     Silin, 2 hafta üst üste deplasmana çıkacaklarını belirterek, ''Hafta sonu İnegölspor, diğer hafta da Ankara Demirspor ile karşı karşıya geleceğiz. Her iki maçtan en az 4 puan bekliyoruz. Sakatlığı süren Haluk dışında eksiğimiz yok'' dedi.
     Silin, Bilal, Dede, Tuncay ve Ömür'ü de kart cezası bulunmaları dolayısıyla uyardığını sözlerine ekledi.