HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN:HAKSIZ BİR ŞEKİLDE GÖREVİME SON VERİLDİ

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor'da, yönetim kurulu kararıyla görevinden alınan teknik direktörü Ramazan Silin, ''Takımda kalıp şampiyonluğu yaşamak isterdik ama haksız bir şekilde görevime son verildi'' dedi.
HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN:HAKSIZ BİR ŞEKİLDE GÖREVİME SON VERİLDİ
 
     Silin, Antakya Mado Evi'nde düzenlediği basın toplantısında, takımda istediği zamanda tedavinin yapılmadığını, transferin gerçekleştirilmediğini, bunun da takımda zaman zaman kötü dönemlerin yaşanmasına yol açtığını kaydetti.
     Takımı lider olarak bıraktığını vurgulayan Silin, ''Oyuncularla birliktelik haline geldiğimiz bir dönemde, yönetim kurulunun kararıyla görevimden ayrıldım. Takımda kalıp şampiyonluğu birlikte yaşamak isterdik ama haksız bir şekilde görevime son verildi. Hatayspor'un herkesten 10 kat daha fazla şampiyon olmasını istiyoruz. Profesyonel bir şekilde işimize başladık, şimdi de aynı şekilde bırakıyoruz'' diye konuştu.
     Takımın şampiyon olmaması için bir sebep olmadığını, ekonomik sıkıntısının bulunmadığını belirten Silin, görev süresince kendisine destek olan herkese teşekkür ettiğini kaydetti.