HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN: -''HER RAKİBİ CİDDİYE ALIYORUZ''

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor'un teknik direktörü Ramazan Silin, her rakibi ciddiye aldıklarını söyledi. 
HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN: -''HER RAKİBİ CİDDİYE ALIYORUZ''
Silin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hafta sonunda sahalarında yapacakları Ankara Demirspor karşılaşmasını kazanarak, çıkışlarını devam ettirmek istediklerini belirtti.
     Ligde son 4 haftayı galibiyetle kapattıklarını anımsatan Silin, şöyle konuştu:
     ''Hiçbir maç oynanmadan kazanılmıyor. O yüzden her rakibi ciddiye alıyoruz. Şu anda iyi bir hava yakaladık, bunu devam ettirmek istiyoruz. Ankara Demirspor zirve mücadelesi veren bir ekip, işimiz hiç de kolay değil. Zor maç olacak, ama seyircimizin de desteğiyle iç saha avantajımızı kullanmak zorundayız. Hafta başından bu yana yaptığımız idmanlarda eksiklerimizi tespit ettik ve tedbirimizi de ona göre aldık. Kazanamıyorsak da kaybetmemeliyiz.
     4 maçta 12 puan toplayarak, grubun en formda ekibi olduğumuzu gösterdik. Fakat rehavete kapılmadan, gevşemeden aynı ciddiyetle mücadelemizi sürdürmeliyiz. Taraftarımıza bu hafta daha büyük görev düşüyor. Tribünleri doldurarak, bizi motive etmemeliler. Her geçen gün artan seyirci sayımızın bu maçta daha da artacağına inanıyorum. Seyircimizle bütünleştiğimiz zaman hiçbir güç önümüzde duramaz, engelleri hep birlikte aşarız.''
     Silin, takımda yan çapraz bağlarından ameliyat olarak sezonu kapatan Fethi dışında eksik oyuncu bulunmadığını sözlerine ekledi.