Hatayspor Teknik Sorumlusu TOKATLI Düşünceleri açıkladı

HATAYSPOR TEKNİK SORUMLUSU TOKATLI: -''TAKIMDA BAŞARIYA SUSAMIŞ ÇOK SAYIDA OYUNCUMUZ VAR''

Hatayspor Teknik Sorumlusu TOKATLI Düşünceleri açıkladı
TFF Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor Teknik Direktörü Semih Tokatlı, takımda başarıya susamış çok sayıda oyuncunun bulunduğunu belirterek, ''Bunu avantaja dönüştürerek, takımı bir üst lige taşımanın gayreti içerisinde olacağız'' dedi.
     Tokatlı, Antakya Atatürk Stadı'nda antrenman öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni sezon öncesi iki aşamalı kamp dönemi geçirdiklerini söyledi.
     Adana'nın Pozantı ilçesinde fizik ve kondisyon ağırlıklı kuvvet ve güce dayalı bir kamp yaptıklarını belirten Tokatlı, şöyle devam etti:
     ''Bolu Gerede'de yaptığımız ikinci dönem kampta ise oynadığımız hazırlık maçlarıyla taktik ve teknik ağırlıklı çalışmalar yaptık. Bu sezon 18 takımın mücadele ettiği grupta, ülkenin her bölgesinde yer alan takımlarla mücadele edeceğiz. Bu grupta Hatayspor'un ismini daha iyi duyurmaya çalışacağız. Takımda başarıya susamış çok sayıda oyuncumuz var. Bunu avantaja dönüştürerek, takımı bir üst lige taşımanın gayreti içerisinde olacağız. Özel maçlarda şans verdiğim tüm oyuncular iyi niyetle ve disiplini elden bırakmadan mücadele ettiler. Özellikle Bank Asya Liginde ve hep bizim üstümüzdeki takımlarla yaptığımız maçlarda sergilediğimiz futbol bizlere ümit verdi. Transfer ettiğimiz oyuncular da gün geçtikçe uyum sağlıyor.''
     Tokatlı, takıma her zaman büyük destek veren Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve Kulüp Başkanı Hikmet Çinçin ile yöneticilerin, 2. Lige yükselebilmek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirtti.
     Hatayspor Kulüp Başkanı Hikmet Çinçin de geçmişte kulüpte görev yapan eski teknik direktörlerden Hasan Küçüköğretmen'in sportif direktörlüğe getirildiğini söyledi
     Çinçin, kulübün kurumsallaşması ve profesyonelce yönetilmesi açısından böyle bir kararı aldıklarını belirterek, ''Hasan Küçüköğretmen hem kulübün alt yapısıyla hem de (A) takımla ilgilenecek. Zaten deneyimli bilgi birikimli, kendisinden en iyi şekilde faydalanmak istiyoruz. Artık kulübede yöneticiler yer almayacak, orada bizi temsil eden sportif direktörümüz olacak. Kendisine görevinde başarılar diliyorum'' dedi.