HATAYSPOR TEKNİK SORUMLUSU TOKATLI TAKIMI HAKKINDA KONUŞTU

HATAYSPOR TEKNİK SORUMLUSU TOKATLI: ''GENÇ OYUNCULARIMIN MAÇ OYNAYARAK DENEYİM KAZANACAKLARINA İNANIYORUM''
HATAYSPOR TEKNİK SORUMLUSU TOKATLI TAKIMI HAKKINDA KONUŞTU

TFF Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor'un teknik sorumlusu Semih Tokatlı, genç oyuncularının maç oynayarak deneyim kazanacaklarını söyledi.
     Tokatlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün Antakya Atatürk Stadı'nda sezon açılışı karşılaşmasında, Kahramanmaraşspor'u 1-0 mağlup etmelerinin lig öncesi kendilerine moral verdiğini belirtti.
     50 günlük yorucu bir kamp döneminin ardından sezon açılışında taraftarlarının karşısına çıktıklarını ifade eden Tokatlı, şöyle konuştu:
     ''Kahramanmaraşspor karşısında kazanmamıza rağmen, çok iyi bir futbol sergileyemedik. İstediğimiz tempoyu yakalayamadık. Bunu yorucu geçen kamp dönemine ve ardından oynadığımız hazırlık maçlarının yoğunluğuna bağlıyorum. Ama gelecekten çok ümitliyim. Çünkü çok yetenekli, pırıl pırıl bir kadroya sahibiz. Herkes kadromuzun 'çok genç ve tecrübesiz' olduğunu söylüyor. Ben genç oyuncularımın maç oynayarak deneyim kazanacaklarına inanıyorum. Zaten çok sayıda özel maç yapmamızın amacı da tecrübe kazanmaları içindi. Hatayspor'un hem geleceği hem önü açık. Ligde mücadeleci, çok koşan ve rakibe pozisyon vermeyen kimliğimizle rakiplerimize korku salacağız. Taraftarımız müsterih olsun, yakın süreçte takımlarıyla övünecekler ve izlerken de keyif alacaklar.''
     Tokatlı, 5 Eylülde başlayacak lige kadar hazırlık maçı oynamayacaklarını, çalışmalara kendi tesislerinde devam edeceklerini sözlerine ekledi.