HATAYSPOR YARA SARACAK -TEKNİK DİREKTÖR BİLİN

HATAYSPOR YARA SARACAK -TEKNİK DİREKTÖR BİLİN: ''3 ÖNEMLİ EKSİĞİMİZ VAR, AMA MAZERETLERE SIĞINMADAN MALATYASPOR'U YENECEĞİZ''
HATAYSPOR YARA SARACAK -TEKNİK DİREKTÖR BİLİN
Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor, hafta sonu deplasmanda yapacağı Malatyaspor maçında galibiyete koşullandı.
     Teknik direktör Ramazan Silin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni göreve başladığını ve ilk maça çıkacağını, gerçekleştirilen 3 antrenmanla tüm sporcular hakkında bilgi sahibi olduğunu söyledi.
     Sezon başından bu yana Hatayspor'un yaptığı 4 maçta tek galibiyetinin bulunduğunu, alacakları önlemlerle tırmanışa geçeceklerini belirten Silin, şunları kaydetti:
     ''Sezon başından bu yana alınan sonuçları ve sıkıntıları unutmak zorundayız. Kulüplerde inişler-çıkışlar olabilir. Hafta sonu deplasmanda yapacağımız Malatyaspor maçı bizim için çok anlamlı. Kaptan Tarık ile Murat cezalı, Hakan ise sakat. 3 önemli eksiğimiz var. Böyle mazeretlere sığınmadan Malatyaspor'u yeneceğiz. Çok genç bir takıma sahibiz. Tüm sporculara güveniyorum. Alınan kötü sonuçlardan onlar da huzursuz. Malatyaspor maçını kazanarak kendimizi affettireceğiz.''
     Silin, iyi bir ekibe sahip olduklarını, taraftarların kendilerine zaman tanımasını istedi.