Hatayspor Yönetim Kurulu'ndan Savaş'a ziyaret

Hatayspor Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin ve yönetim kurulu üyeleri Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ı makamında ziyaret etti.
Hatayspor Yönetim Kurulu'ndan Savaş'a ziyaret
Çinçin, ziyarette, Hatayspor'un 25 Haziran tarihinde yapılan kongresinden sonra göreve gelen yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Hatayspor'a yaptığı desteklerden dolayı Savaş'a teşekkürlerini sundu.
     Yeni sezonda işlerinin kolay olmayacağını, transfer ve tesisler gibi ciddi problemler olduğunu belirten Çinçin, Başkan Savaş'tan daha önce olduğu gibi yeni dönemde de Hatayspor'a desteklerinin devamını dileyerek, birlik ve dayanışma içinde hedeflere ulaşılabileceğini ifade etti.
     Savaş ise, Hatayspor'a her zaman desteklerinin olacağını belirterek, yeni sezonda yapılması gereken faaliyetlerle ilgili düşüncelerini kaydetti.

     Hatayspor'un başarısının asla tesadüf olmadığını belirten Savaş, bu başarıda Çinçin, yönetim kurulu üyeleri ve taraftarların büyük katkısının olduğunu dile getirdi.
     Savaş, Çinçin'in Hatayspor için büyük bir şans olduğunu, yeni yönetimin Hatayspor'u daha iyi yerlere getireceğine olan inancının da tam olduğunu ifade etti.
     Hatayspor'un 2. Lig'e çıkmasının herkese moral olduğunu belirten Savaş, ''Ancak yerimiz en az Bank Asya 1. Ligi'dir, arkasında da Süper Lig. Hatayspor'un başarısını tekrar etmesi ve daha iyi yerlere gelmesi için birlik ve beraberlik gerekmektedir. Takımı daha iyi yerlere getirebilmek için el birliği yapmamız gerekiyor'' diye konuştu.