HATAYSPOR'UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ NURETTİN YILMAZ

HATAYSPOR'UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ YILMAZ: ''GRUBU TANIYORUM, UYUM SORUNU YAŞAMADAN YÖNETİCİ VE TARAFTAR DESTEĞİYLE HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ''
HATAYSPOR'UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ NURETTİN YILMAZ
 - Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor'da teknik direktör Ramazan Silin'in görevine son verilmesinin ardından yerine getirilen Nurettin Yılmaz, kulüpte uyum sorunu yaşamayacağını söyledi.
     Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımı meslektaşı Ramazan Silin'in bıraktığı yerden daha iyi seviyelere taşımanın çabasında olacağını kaydetti.
     Bölge kulüplerini yakından tanıdığını ifade eden Yılmaz, şöyle devam etti:
     ''Hatayspor köklü geçmişi bulunan güçlü bir ekip. Görev teklif edilince severek ve isteyerek kabul ettim. Çünkü ben de bu bölgenin spor adamıyım. Geçmiş yıllarda Adanaspor ve Adana Demirspor'da da görev yaptım. Grubu tanıyorum.
 
     Uyum sorunu yaşamayacağım. Yönetici ve taraftar desteğiyle hedefimize ulaşacağız. Bana güvenen yöneticilere layık olacağım. Futbolcuların bir bölümünü tanıyorum. Aralarında öğrencilerim de var. Spor medyasının da desteğiyle başarıyı yakalayacağız.''
     Yılmaz, yardımcı antrenör olarak Nihat Tümkaya ve Mehmet Coşar ile görev yapacağını, hafta sonu deplasmandaki Ankara Demirspor maçından galibiyet hedeflediklerini de sözlerine ekledi.