HBB ATLETİZM TAKIMI BAŞARIYA YÜRÜDÜ

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi(HBB) Atletizm Takımı, S&uuml;per Toto T&uuml;rkiye Salon Y&uuml;r&uuml;y&uuml;ş Şampiyonası&rsquo;nda başarıya y&uuml;r&uuml;d&uuml;. 16 Ocak Cumartesi g&uuml;n&uuml; İstanbul&rsquo;da ger&ccedil;ekleştirilen m&uuml;sabakalarda HBB Atletizm Takımı sporcuları, Hatay&rsquo;ı sportif arenada başarıya ulaştırmanın gururunu yaşadı.</strong>
HBB ATLETİZM TAKIMI BAŞARIYA YÜRÜDÜ
Gerçekleşen şampiyonada, HBB sporcularından Seçil Akpınar Yıldızlar kategorisi 3000 m. yürüyüşte 15.24.18’lik skorla 2’ncilik elde ederken, Büyükler 5000 m. yürüyüşte Sabahat Akpınar 27.13.03’lük skorla 3’üncü oldu. HBB Atletizm Takımı Antrenörü Senem Ölçer, başarıya ulaşmak için çok çalıştıklarını vurgulayarak Atletizm Takımı’nın fiziksel ve mental olarak iyi bir durumda olduğunu vurgulayarak, “Takımın kurulmasından bu yana maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve Kulüp Başkanımız Serdar Güven’e teşekkür ederim” şeklinde konuştu. 
HBB ATLETİZM TAKIMI BAŞARIYA YÜRÜDÜ haberi 23 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  740 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle