''HEDEFE ULAŞMAK İÇİN HER MAÇI, HER RAKİBİ ÖNEMSİYORUZ''

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor'un teknik direktörü Ramazan Silin, ''hedefe ulaşmak için her maçı, her rakibi önemsediklerini'' söyledi.  
''HEDEFE ULAŞMAK İÇİN HER MAÇI, HER RAKİBİ ÖNEMSİYORUZ''
Silin, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) salonunda kulüp basın sözcüsü Sabit Teksöz ve antrenör Mehmet Coşar'la düzenlediği toplantıda, hafta sonunda sahalarında yapacakları Belediye Bingölspor maçını kazanarak, liderliği devam ettirmek istediklerini ifade etti.
     Her hafta zirve yolunda engelleri aşmak için mücadele verdiklerine dikkati çeken Silin, şöyle devam etti:
     ''Hedefe ulaşmak için her maçı her rakibi önemsiyoruz. Çalışmalarımızı yaparken, her oynayacağımız karşılaşmanın öneminin arttığını oyuncularıma anlatıyorum. Bu disiplin ve ciddiyet içerisinde müsabakalara hazırlanıyoruz. Çünkü bizden beklentilerin büyük olduğunu biliyoruz. Şampiyon olmak istiyorsak, sonuna kadar mücadele etmeliyiz. Bu mücadele sonuçlanıncaya kadar rahat olmayacağız, üzerimizdeki yük daha da artacak. Bu hafta sahamızda Belediye Bingölspor'la yapacağımız maç bizim açımızdan çok önemli. Rakibimizin alt sıralarda olması bizi yanılgıya düşürmeyecek. Zorlu bir ekiple oynayacağız, ciddiye alıyoruz, asla hafife almıyoruz.''
     Silin ayrıca, taraftarların takımı yalnız bırakmamalarını, özellikle sahalarındaki maçlarda tribünleri doldurmalarını isteyerek, son Ünyespor deplasmanına gelerek takımı yalnız bırakmayan taraftarlara da teşekkür etti.
     Basın sözcüsü Sabit Teksöz de takımın Ünyespor deplasmanında berabere kalmasına rağmen liderliğini devam ettirdiğini belirterek, ''Hedefimize adım adım gidiyoruz. Bu hafta da Belediye Bingölspor engelini aşarak, zirvedeki yerimizi korumak istiyoruz. Tüm taraftarlarımızı maça bekliyoruz'' diye konuştu.