HERKES İÇİN FUTBOL KAMPANYASI

Herkes İçin Futbol il temsilcisi Yüksel Coşkun, ''Herkes İçin Futbol'' kampanyası kapsamında reklam yıldızı ve eğitimli bir çocuk olan Eray Akçeşme'yi çocuklara iyi bir örnek göstermek adına böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.
HERKES İÇİN FUTBOL KAMPANYASI
Coşkun, Emek Mahallesi'nde düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, bu gibi etkinliklerin amacının çocukları geleceğe eğitim ve spor ile daha iyi hazırlanmasını sağlamak olduğunu ifade etti.
     Reklam yıldızı Akçeşme'nin çocuklar için iyi bir örnek olduğunu belirten Coşkun, çocukların eğitim hayatını futbol ile devam ettirebileceklerini göstermek ve eğitime önem vermelerini sağlamak amacıyla bu etkinliği gerçekleştirdiklerini vurguladı.
   
        Coşkun, İl Emniyet Müdürlüğü ile hazırladıkları proje kapsamında 52 erkek, 37 kız öğrenciye futbolun tüm inceliklerini öğrettiklerini, bu mahallede yaşayan çocukların ıslahı ve eğitimli bir fert olmalarını önemsediklerini, çocukların eğitimli, kültürlü ve sporcu kimliği olan birisini örnek alabileceğini umarak Akçeşme'den bu etkinlikte faydalanmak istediklerini aktardı.
     Akçeşme ise çocukların eğitimini aksatmamaları ve eğitimcilerin sözünden çıkmamaları gerektiğini, spor yapmanın yanında kitap okumayı da ihmal etmemeleri gerektiğini önerdi.
     Etkinliğe bir çok çocuk ve Dom Derneği Kız Futbol takımı oyuncuları katıldı.
HERKES İÇİN FUTBOL KAMPANYASI haberi 16 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  17815 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle