HİF HATAY İL TEMSİLCİSİ COŞKUN

HİF HATAY İL TEMSİLCİSİ COŞKUN: -''FUTBOLCU OLMANIN BİRİNCİ ŞARTI AHLAK İKİNCİSİ İSE EĞİTİM''
HİF HATAY İL TEMSİLCİSİ COŞKUN
HATAY - TTF Herkes İçin Futbol (HİF) İl Temsilcisi Yüksel Coşkun, futbolcu olmanın birinci şartının ahlak, ikincisinin ise eğitim olduğunu bildirdi.
     Coşkun, yaptığı açıklamada, İl Emniyet Müdürlüğü ile HİF'in ''Defne Projesi'' kapsamında ortak yürüttüğü aşiret çocuklarına yönelik topluma kazandırma projesinin iki buçuk ay gibi kısa bir sürede önemli bir aşama kaydettiğini belirtti.
     Bunun da futbola olan sevginin birçok konuda olduğu gibi burada da önemli bir yere sahip olduğunu bir kez daha gösterdiğini ifade eden Coşkun, şöyle devam etti:
     ''Sevgi Tohumları Futbol Okulu öğrencileri bir plan ve program dahilinde yönlendiriliyor. Oyun ve yatma saatleri, kitap okuma alışkanlığının önemi, çevre ve temizlik bilinci de aktarılarak aileleri ve okullarındaki öğretmenleri ile de istişare içinde olması paylaşılıyor. Futbolcu olmanın birinci şartı ahlak, ikincisi eğitim. Bunun takibini yaparak onların doğru alışkanlıklar içinde olmasına özen gösteriyoruz.''
     Coşkun, kentte aşiretlerin yaşadığı Emek Mahallesi sakinleri de çocuklarına sahip çıkan ve onları kötü alışkanlıklardan uzaklaştıracak bu projeye destek olduklarını kaydetti. 
HİF HATAY İL TEMSİLCİSİ COŞKUN haberi 03 Ekim 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  22540 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle