Homend Antakya Belediyesine miili oyuncu

- Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) ekiplerinden Homend Antakya Belediyesi, Kayseri KASKİ'de forma giyen milli oyuncu Gizem Yavuz'u renklerine bağladı.
Homend Antakya Belediyesine miili oyuncu
Antakya Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, yeni sezonda Hatay'ı hem TKBL'de, hem de Euro Cup karşılaşmalarında temsil edecek kadın basketbol takımının bu doğrultuda transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüğü belirtildi.
     Açıklamada, geçen sezon Kayseri KASKİ'de forma giyen milli oyuncu Gizem Yavuz'u da renklerine katarak yeni sezon öncesinde 7. oyuncu transferini de gerçekleştirdiği ifade edilerek, oyun kurucu mevkisinde oynayan 1988 doğumlu 1.70'lik milli sporcunun 140 kez milli takım forması giydiğine dikkat çekildi.
     Güçlü bir kadro oluşturma adına çalışmalarını aralıksız sürdüren takımda, geçen yılki kadrodan kalan tek oyuncu olan Belgin Onbaşı'yla da sözleşme yenilendiği vurgulanarak, 1 yıl daha Homend Antakya Belediyesi'yle anlaşan Onbaşı'nın forvet mevkisinde oynadığı hatırlatıldı.
     Açıklamada, ayrıca Teknik Direktör Levent Deringöl'ün yardımcılığına Ekin Baş'ın, Genel İdari Menajer Mahmut Denk'in yerine ise Mesut Yılmaz'ın getirildiği bildirildi.