HOMEND ANTAKYA BELEDİYESPOR TÜRKİYE KUPASINDA 5 MAÇ OYNAYACAK

İlimizin gururu Homend Antakya Belediyespor, Ekim ayı içerisinde farklı tarihlerde, Spor Toto Kadınlar Türkiye Kupası, Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi ve FİBA Euro Cup Ligi’nde toplam 5 maç oynayacak.

HOMEND ANTAKYA BELEDİYESPOR TÜRKİYE KUPASINDA 5 MAÇ OYNAYACAK

Yeni sezona sıkı bir şekilde hazırlanan Homend Antakya Belediyespor ilk olarak 12-14 Ekim tarihlerinde Ordu’da düzenlenecek olan Spor Toto Kadınlar Türkiye Kupası’nda mücadele edecek. Homend Antakya Belediyespor’un Türkiye Kupası’ndaki rakipleri Ted Ankara Kolejliler, İstanbul Üniversitesi ve Botaş takımları olacak.

            Ordu’da düzenlenecek Türkiye Kupası’nın ardından start alacak Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi’nin ilk maçını oynayacak Homend Antakya Belediyespor, ligdeki ilk hafta 20 Ekim’de Antakya Spor Salonu’nda Mersin Büyükşehir Belediyespor’la karşı karşıya gelecek. Bu maçın başlama saati 17.00 olarak belirlendi.

            Bu sezon ilimizi ve ülkemizi FİBA tarafından düzenlenen Kadınlar Euro Cup Basketbol Ligi’nde temsil edecek olan Homend Antakya Belediyespor, Avrupa Kupaları’ndaki ilk maçını ise 24 Ekim Çarşamba günü saat 19.00’da Antakya Spor Salonu’nda İsrail’in Elitzur Ramla takımıyla oynayacak.

            Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, takımın Ekim ayı içerisinde Türkiye Kupası, Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi ve Avrupa Kupası’nda toplam 5 önemli müsabakada mücadele edeceğini, tüm taraftarlarımızı özellikle 20 Ekim’de Türkiye Kadınlar 1.Ligi’nde karşılaşacağımız Mersin Büyükşehir Belediyespor maçı ile 24 Ekim’de Avrupa Kupası’ndaki ilk maçımız olan İsrail’in Elitzur Ramla takımıyla karşılacağımız müsabakalarda takımımıza destek olmaya davet ettiklerini belirtti.