Homend Antakya Belediyespor yeni sezon öncesi kurban kesti

Bu yıl kenti Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde temsil edecek olan ve ilk maçında 23 Ekim Pazar günü Antakya Spor Salonu'nda Beşiktaş ile karşılaşacak olan Homend Antakya Belediyespor yeni sezon öncesi kurban kestiği bildirildi.
Homend Antakya Belediyespor yeni sezon öncesi kurban kesti
Antakya Belediyesi Basın Bürosundan yapılan yazılı açıklamada, Homend Antakya Belediyespor'un maçlarını oynayacağı Antakya Spor Salonu önünde yapılan kurban kesim törenine Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Yıldız, Homend Antakya Belediyespor Takım Menajeri Mahmut Denk, Teknik Sorumlu Levent Deringöl ve oyuncuların katılım gösterdiği belirtildi.

     Spor Salonu'nda yapılan son hazırlıkları da yerinde inceleyen Başkan Savaş, burada salondan sorumlu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelleri Şevki Belanlı ve Şenol Koyuncuoğlu'dan detaylı bilgiler aldı.
     Belediye Başkanı Savaş, Beşiktaş maçı hazırlıklarını tamamlayan ve artık maç saatini beklemeye başlayan takımın, yeni sezon boyunca sakatlıklar ve aksiliklerden korunması için kurban kestiklerini kaydetti.
     Pazar günü karşılaşacakları Beşiktaş maçı öncesinde takıma moral vermek istediklerini kaydeden Savaş, ''Teknik kadro ve oyuncularımızla maç akşamı hep birlikte moral ve motivasyon yemeği de yiyeceğiz. İnanıyorum ki oyuncularımız pazar günü tüm sporseverlerimizin desteğiyle Beşiktaş'ı yenmek için en güzel mücadeleyi göstereceklerdir. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizi takımımızı bu ilk maçında büyük bir coşkuyla desteklemeye davet ediyorum'' ifadelerini kullandı.