HOMEND COŞTU COŞTURDU

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde (TKBL) mücadele eden Homend Antakya Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, kendi saha ve seyircisi önünde konuk ettiği TED Ankara Koleji takımını 93 – 79 ‘luk bir skor ile yendi.

HOMEND COŞTU COŞTURDU

Antakya Kapalı Spor Salonu’nda oynanan ve heyecanlı dakikalara sahne olan Homend Antakya Belediyesi ile TED Ankara Koleji arasındaki karşılaşmayı Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, meclis üyeleri, başkan yardımcıları, basketbol severler aileleri ile izledi. Geçtiğimiz hafta Samsun deplasmanından galibiyet ile dönen Homend Antakya Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, ligin ikinci haftasında kendi saha ve seyircisi önünde konuk ettiği TED Ankara Koleji takımı karşısında üstünlük sağladı.

Maça hızlı başlayan ve bu üstünlüğünü maç süresince devam ettiren Homend Antakya Belediyesi, maçı galibiyet ile tamamladı. Taraftar desteğinin büyük bir coşku ile yaşandığı karşılaşmada, Homend Antakya Belediyesi konuk ettiği güçlü rakibi TED Ankara Koleji karşısında sahadan 93 – 79 ‘luk skor ile galibiyet sevinciyle ayrıldı. Homend Antakya Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde güçlü takımlar ile mücadele etmeye devam edecek. Homend Antakya Belediyesi, deplasmanda 26.10.2013 Cumartesi günü saat 16.00’da Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu’nda İstanbul Üniversitesi ile karşılaşacak.

Homend Antakya Belediyesi, kendi saha ve seyircisi önünde 30.10.2013 Çarşamba günü saat 20.00’de Antakya Kapalı Spor Salonu’nda Galatasaray Odea Bank takımı ile karşılaşacak.

HOMEND COŞTU COŞTURDU haberi 25 Ekim 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  10465 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle