HOMEND GALATASARAY ODEA BANK’I AĞIRLIYOR

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde (TKBL) mücadele eden Homend Antakya Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, kendi saha ve seyircisi önünde Galatasaray Odea Bank takımını konuk edecek.

HOMEND GALATASARAY ODEA BANK’I AĞIRLIYOR
Homend Antakya Belediyesi ile Galatasaray Odea Bank arasında ki maç 30.10.2013 Çarşamba günü saat 20.00’de oynanacak. Lig’e aldığı galibiyetler ile hızlı ve iddialı bir şekilde başlayan Homend Antakya Belediyesi ligin güçlü takımlarında biri olan Galatasaray Odea Bank takımını kendi saha ve seyircisi önünde ağırlayacak. Yaptığı yeni ve güçlü transferler ile lig mücadelesine bu sezon iddialı bir şekilde başlayan Homend Antakya Belediyesi, Galatasaray Odea Bank takımı karşısında galip gelmek parolası ile sahaya çıkacak.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, tüm hemşehrilerini ve spor severleri, 30.10.2013 Çarşamba günü saat 20.00’de oynanacak olan Homend Antakya Belediyesi – Galatasaray Odea Bank maçına davet etti. Başkan Savaş, tüm hemşehrilerine ve spor severlere bir davette bulunarak, “Bu önemli maçta takımımızı yalnız bırakmayalım ve destek olalım. 30.10.2013 Çarşamba günü saat 20.00’de Antakya Kapalı