HOMEND TÜRKİYE KUPASINDA

Bu yıl Türkiye 1.Ligi, Türkiye Kupası ve Euro Cup olmak üzere ilimizi ve ülkemizi başarıyla temsil eden Homend Antakya Belediyespor kadın basketbol takımımız, Euro Cup’ta çeyrek final kapısından dönerek elendikten sonra yoluna ligde ve Türkiye Kupası’nda emin adımlarla ilerliyor.

HOMEND TÜRKİYE KUPASINDA
Ligde son iki hafta Beşiktaş ve Botaş galibiyetleriyle çıkışa geçen temsilcimiz 2-6 Ocak 2012 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan Spor Toto Kadınlar Türkiye Kupası 8’li finallerde mücadele edecek.Türkiye Basketbol Federasyonu’nca Antalya Kepez Spor Salonu’nda 2-6 Ocak tarihlerinde düzenlenecek 8’li finallere temsilcimiz Homend Antakya Belediyespor, Galatasaray, Mersin Büyükşehir Belediyespor, Canik Belediyespor, Ceyhan Belediyespor, Kayseri Kaski, Fenerbahçe ve İstanbul Üniversitesi takımları katılım gösteriyor. Kupada 2-3 Ocak’ta oynanacak çeyrek final maçlarının ardından, 4 Ocak’ta yarı final, 6 Ocak’ta ise final maçı oynanacak. Spor Toto Kadınlar Türkiye Kupası maçları Lig Tv 3’ten canlı olarak yayınlanacak. Spor Toto Kadınlar Türkiye Kupası 8’li finallerin maç programı ve saatleri belirlendi. Buna göre temsilcimiz Homend Antakya Belediyespor kupada ilk maçını 2 Ocak Çarşamba günü saat 19.30’da Antalya Kepez Spor Salonu’nda Galatasaray ile oyanayacak. Kupada program ise şu şekilde;

            2 Ocak Çarşamba

17.15   Canik Belediyespor-Mersin Bşb.

19.30   Galatasaray-Homend Antakya Belediyespor

3 Ocak Çarşamba

17.15   Ceyhan Belediyespor-Kayseri Kaski

19.30   Fenerbahçe-İstanbul Üniv.

4 Ocak Çarşamba

18.00   Yarı Final 1.Maçı

20.15   Yarı Final 2.Maçı

6 Ocak Pazar

15.00   Final Maçı

HOMEND TÜRKİYE KUPASINDA haberi 02 Ocak 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  13595 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle