HOMEND’DE LEVENT DERİNGÖL İSTİFA ETTİ

Homend Antakya Belediyespor’da Teknik Sorumlu Levent Deringöl kendi isteğiyle görevinden ayrıldı.
HOMEND’DE LEVENT DERİNGÖL İSTİFA ETTİ

Önceki gün istifa dilekçesini Homend Antakya Belediyespor yönetim kuruluna sunan Başantrenör Levent Deringöl’ün bu istifası üzerine karşılıklı yapılan görüşme ve antlaşma sonucu hocanın görevden ayrılma isteği kabul edildi.

         Homend Antakya Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Dr.Yunus Yıldırım konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “16 aydır takımımız Homend Antakya Belediyespor’a vermiş olduğu hizmetlerden ötürü Sayın Levent Deringöl’e teşekkür ediyoruz. Hocamız kendi isteğiyle görevinden ayrılmıştır. İstifası yönetim kurulumuzca kabul edilmiştir.
Takımımızın başına Yardımcı Antrenörümüz Ekin Baş Teknik Sorumlu olarak atanmıştır. İnanıyoruz ki Ekin Baş hocamızla birlikte başarı çıtamız her geçen gün daha da yükselecektir. Ligde, Türkiye Kupası ve Avrupa kupalarında elde edilen başarılara yenileri eklenecektir. Başarılı ivmemizi sürdürerek yolumuza devam edeceğiz. Bugüne dek takımımıza olan ilgisi ve desteklerinden ötürü başta Antakya Belediye Başkanımız Doç.Dr.Lütfü Savaş’a, protokolümüzün değerli üyelerine, kamu kurumlarımızın değerli temsilcilerine, yönetim kurulu üyelerimize, hayırsever işadamlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, taraftarlarımıza ve tüm Hatay halkına teşekkür ediyoruz.” dedi.