HOMEND’İN İTALYAN TRANSFERİ DUBRAVKA DACİC

Yeni sezona sıkı bir şekilde hazırlanan Homend Antakya Belediyespor takımı güçlendirme adına transferlerini sürdürüyor. Bu yıl Türkiye Kadınlar 1.Ligi’nde ve Euro Cup’ta şehrimizi ve ülkemizi başarıyla temsil etmeye hazırlanan Homend Antakya Belediyespor, İtalya’nın Toronto takımından transfer ettiği İtalya Milli Takım oyuncusu Dubravka Dacic’e 4 Eylül (bugün) saat 13.30’da basın mensuplarımız önünde resmi imzayı attıracak.

HOMEND’İN İTALYAN TRANSFERİ DUBRAVKA DACİC
Bu yıl Türkiye Kadınlar 1.Ligi’nde ve Euro Cup’ta şehrimizi ve ülkemizi başarıyla temsil etmeye hazırlanan Homend Antakya Belediyespor, İtalya’nın Toronto takımından transfer ettiği İtalya Milli Takım oyuncusu Dubravka Dacic’e 4 Eylül (bugün) saat 13.30’da basın mensuplarımız önünde resmi imzayı attıracak.
 

            Belediye 3.kat Encümen salonunda düzenlenecek imza törenine Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Homend Antakya Belediyespor Başantrenörü Levent Deringöl, İdari Menejer Mesut Yılmaz ve yeni transfer Dubravka Dacic katılım gösterecek.

            Basın toplantısında ayrıca Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Homend Antakya Belediyespor Başantrenörü Levent Deringöl, İdari Menejer Mesut Yılmaz “Homend Hoşgörü Cup Turnuvası” hakkında önemli açıklamalarda bulunacaklar.