İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR BAŞKANI GÜL: BANK ASYA 1. LİG'E YÜKSELMEYİ HEDEFLİYORUZ

İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR BAŞKANI GÜL: ''KURDUĞUMUZ GENÇ VE GÜÇLÜ KADRO İLE BANK ASYA 1. LİG'E YÜKSELMEYİ HEDEFLİYORUZ''
İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR BAŞKANI GÜL: BANK ASYA 1. LİG'E YÜKSELMEYİ HEDEFLİYORUZ
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından İskenderun Demirçelikspor'un başkanı Cengiz Gül, bir üst lige yükselmeyi hedeflediklerini belirtti.
     Gül, yaptığı açıklamada, sezon öncesi genç bir kadro kurduklarını, takımın kısa sürede kenetlendiğini söyledi.
     Bank Asya 1. Lig'e çıkmayı hedeflediklerini bildiren Gül, ''Tüm karşılaşmalar bizim açımızdan çok önemli. Oynadığımız ilk iki karşılaşmada 4 puan kazandık. Bu hafta oynayacağımız Bozüyükspor karşılaşmasında da 3 puan hedefliyoruz. Tüm taraftarlarımızı centilmenlik içerisinde takımı desteklemeye davet ediyorum'' dedi.
     Gül, İskenderun Demirçelikspor Taraftarlar Derneğince düzenlenen etkinliğe katılarak, taraftarlar ile bayramlaştı. Gül, taraftarlara takıma centilmence destek verdikleri için teşekkür ederek, bu sezon da aynı desteği sürdürmelerini istedi.
     Bu arada, futbolcular Ramazan Bayramı dolayısıyla verilen 2 günlük iznin ardından toplanarak, Bozüyükspor maçı hazırlıklarına başladılar. Takımda sakatlığı bulunan Ahmet Nazım dışında eksik bulunmuyor.