İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR İLK YARI HEDEFİNE ULAŞTI

-TEKNİK DİREKTÖR DURMUŞ: -''DEVRE ARASINI EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİREREK LİGİ ZİRVEDE BİTİREBİLMEK İÇİN TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ''
İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR İLK YARI HEDEFİNE ULAŞTI
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden İskenderun Demirçelikspor'un teknik direktörü Besim Durmuş, ligin ilk yarısının son maçında 3 puan almanın sevincini yaşadıklarını, devre arasını en iyi şekilde değerlendirerek ligi zirvede bitirebilmek için tüm güçleriyle çalışacaklarını söyledi.
     Durmuş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilk yarının son maçında Mardinspor karşısında 10 kişi kalmalarına rağmen, kontrollü oyunla kazanmasını bildiklerini belirtti.
     Maçta baskılı bir oyun kurduklarını anlatan Durmuş, şöyle devam etti:
     ''Ligin ilk ve son maçları genellikle zor olur. Mardinspor maçına iyi konsantre olduk, baskılı ve kontrollü oynadık. 10 kişi kaldığımız oyunu galibiyetle tamamlamasını bildik. Son maçta galip gelmek bizim için önemliydi, kazandığımız için çok mutluyuz.''
     Ligin ilk yarısını, sezon başında ulaşmayı planladıkları hedef doğrultusunda tamamladıklarını belirten Durmuş, ''Devre arasını en iyi şekilde değerlendirerek ligi zirvede bitirebilmek için tüm gücümüzle çalışacağız'' dedi.
     Tüm maçlarında takımı yalnız bırakmayan taraftarlara teşekkür eden Durmuş, desteğin ikinci yarıda artarak sürmesini beklediklerini söyledi.
     Durmuş, ikinci yarı hazırlıkları için Antalya'da kampa gireceklerini sözlerine ekledi.